193 | ODPOČINEK
DIBLÍK František Xaver (1887 – 1955)
- starting price: 6 500 CZK
- hammer price: 6 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 22 x 28 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole O. M., zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.